EN

ВестипревземиКонтактирајте не

сите категории
https://www.chtpak.com/upload/product/1576119398751104.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1576119404153527.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1576119411173608.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1576206623998150.jpg

AS-13N Полуавтоматска ПП машина за врзување

AS-13N Полуавтоматска ПП машина за врзување

Бренд: CHTPAK

Лента: ПП


Испраќам барање
ОПИС

AS-13N Полуавтоматска ПП машина за врзување

Параметри на производот


Бренд: CHTPAKНапојување: AC220V, 50 / 60Hz, 0.25KW
Name: AS-13N Semi-automatic PP Strapping MachineБрзина на врзување: 3 секунди / циклус на работа
Лента: ПП    Ширина: 5-15мм    Дебелина: 0.5-0.8mmTension force: 5-50kgs
Ширина на диспензерот: 160-190ммWorking table height: 460mm
Внатрешен дијаметар на ролна за ремени: 200-210ммМетод на сврзување: топло-топење, дно сврзување
Надворешен дијаметар на ролна за ремени: 400-500ммГолемина на машината: 850x545x460mm
Бучава: d75dB (A)Тежина на машината: 65 ​​кг


Испраќам барање
Контактирајте не
поврзани со производот