EN

ВестипревземиКонтактирајте не

сите категории
https://www.chtpak.com/upload/product/1626340953367656.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626340954778613.jpg

AS-10N Полуавтоматска ПП машина за врзување

AS-10N Полуавтоматска ПП машина за врзување

Бренд: CHTPAK

Лента: ПП


Испраќам барање
ОПИС

AS-10N Полуавтоматска ПП машина за врзување

Параметри на производот

Бренд: CHTPAK Напојување: AC220V, 50 / 60Hz, 0.25KW
Име: Полуавтоматска машина за завиткување PP-ASN-10N Брзина на врзување: 3 секунди / циклус на работа
Лента: ПП    Ширина: 5-15мм    Дебелина: 0.5-0.8mm Сила на напнатост: 5-50 кг
Ширина на диспензерот: 160-190мм Висина на работната маса: 730мм
Внатрешен дијаметар на ролна за ремени: 200-210мм Метод на сврзување: топло-топење, дно сврзување
Надворешен дијаметар на ролна за ремени: 400-500мм Големина на машината: 850x550x730mm
Бучава: d75dB (A) Тежина на машината: 80 ​​кг


Испраќам барање
Контактирајте нѐ
поврзани со производот