EN

ВестипревземиКонтактирајте не

сите категории
https://www.chtpak.com/upload/product/1626342546497302.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626342546953824.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626342546226466.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626342547888829.jpg

Заштитник од агол од хартија, заштитен агол од лента за хартија, заштитен агол од хартија во форма на L

Модел: Заштитник на аголот од хартија во форма на L  

Бренд: CHTPAK 

Употреба на производ: Заштитете го работ на стоката, стоката за поддршка, силната компресија и видот на виткање

Предности на производот: заштита на животната средина, засилување, издржливост, индивидуализира


Испраќам барање
ОПИС

Функции на производот

Заштитник на агол од хартија

Висококвалитетен, отпорен на компресија, отпорен на влага


Заштитник на агол од хартија се формира со притискање на крафт-хартија


Силен отпор на притисок / Отпорен на абење / Атрактивни пакувања / Поправени без паѓање / Автоматско спојување / лесно ракување / повеќеслоен композит / поддршка за печатење / ниска цена / лесен


Детали за производот

рабови на ct производ / Заштитете го работ на мебелот

Апликации за картони


Заштитете ги рабовите на алуминиумски, неткаени, кружни производи


Параметри на производот

Параметри на заштитниот агол на хартијата

Може да се прилагоди според различните спецификации и барања на клиентите.


Големина: 50мм * 50мм * 5мм * 2000мм

Апликација: превоз на стока / складирање на стока

Испраќам барање
Контактирајте нѐ
поврзани со производот