EN

ВестипревземиКонтактирајте не

сите категории
https://www.chtpak.com/upload/product/1626664011712638.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626664011409887.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626664011751857.jpg

Алатка за врзување на кабелот XW-50

XW-50 алатка за рачно врзување на кабелот
За мека лента за топло топење на кабелот
Бренд: CHTPAK
големина на ременот: 13-50мм
големина на алатка: 38 * 19 * 17
тежина на алатот: 1.88 кг

Испраќам барање
ОПИС

XW-50 алатка за рачно врзување на кабелот

Испраќам барање
Контактирајте нѐ
поврзани со производот