EN

ВестипревземиКонтактирајте не

сите категории
https://www.chtpak.com/upload/product/1626342123602419.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626343122209140.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626343123191228.jpg

Алатка за врзување на кабелот XW-20

XW-20 алатка за рачно врзување на кабелот
За мека лента за топло топење на кабелот
Бренд: CHTPAK
големина на ременот: 13-20мм
големина на алатка: 27 * 7 * 15
тежина на алатот: 1.12 кг

Испраќам барање
ОПИС

XW-20 алатка за рачно врзување на кабелот

Испраќам барање
Контактирајте нѐ
поврзани со производот