EN

ВестипревземиКонтактирајте не

сите категории
https://www.chtpak.com/upload/product/1626342915720752.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626342915485127.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626342917121608.jpg
https://www.chtpak.com/upload/product/1626342917775135.jpg

Алатка за рачно завиткување на филмови E610

Алатка за рачно завиткување на филмови BM500
Бренд: CHTPAK
Применлива големина на филм
Должина на филм: 300-500мм
Внатрешен дијаметар: 38мм или 76мм
Димензија: 490x260x90mm
Тежина на алатот: 1.40 кг

Испраќам барање
ОПИС

Рачен диспензер за филм


Параметри на производот

Бренд: CHTPAK Димензија: 490x260x90mm
Име: Рачен диспензер за филм Внатрешен дијаметар: 38мм или 76мм
Применлива големина на филм Тежина на алатот: 1.40 кг
Должина на филм: 300-500мм Пакување: еден комплет / картон


Испраќам барање
Контактирајте нѐ
поврзани со производот